Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Menadżer Sprzedaży

PIEKARNIE LUBASZKA sp. z o.o.

Szlachecka 45

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie i realizacja strategii sprzedażowej

  • Zarządzanie dużym zespołem pracowników, szkolenie i wspieranie ścieżek rozwoju.

  • Budowanie i utrzymanie długotrwałej relacji z klientami i partnerami

  • Wdrażanie nowych projektów i technologii o strategicznym znaczeniu dla firmy

  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie wewnętrznej kontroli

  • Monitorowanie rynku lokalnego

  • Samodzielne podejmowanie decyzji pod presją czasu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku zarządzanie i marketing

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży bezpośredniej i franszyz

  • Umiejętność zarządzania, motywowania i inspirowania dużego zespołu pracowników

  • Samodzielność, skuteczność i odpowiedzialność w działaniu

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów, zdolności budowania standardów i dzielenie się wiedzą, zdolność do budowania autorytetu

  • Wysoka kultura biznesowa

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość MS Office

To oferujemy

  • Pracę w wyjątkowym miejscu o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie

  • Przyjazną atmosferę

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon i laptop

  • Możliwość wdrażania kreatywnych projektów

  • Ubezpieczenie na życie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Nowoczesna piekarnia z tradycjami rodzinnymi od 1945 roku prowadząca sklepy w Warszawie Galeria Wypieków poszukuje Pracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy