Oferta pracy

Regionalny Menadżer Sprzedaży

CRYSTAL Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Jesteśmy producentem drzwi stalowych , aluminiowych oraz okien PCV
o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasze produkty dostarczamy do klientów w kraju jak i większości państw Europy.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy:

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie działania
  • obsługa bieżących klientów w zakresie sprzedaży i merchandisingu,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • realizacja założonych planów sprzedaży,
  • analiza otoczenia rynkowego oraz konkurencji,
  • realizacja strategii firmy na powierzonym terenie,

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w branży stolarki otworowej (Okna, drzwi)
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi oraz salonami
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami,
  • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy,
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie,

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym
  • niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany adres email lub klikając w przycisk aplikowania.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy