Oferta pracy

Regionalny Menadżer Sprzedaży

Husqvarna Poland Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca na terenie województw: lubuskie, pomorskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie

  • Realizacja planów sprzedażowych i celów jakościowych dla obsługiwanego regionu

  • Bieżąca współpraca z siecią dealerów Husqvarna i budowanie relacji opartych na wartościach firmy: szacunek, profesjonalizm, wiedza

  • Dbanie o dostępność i widoczność produktów w sklepach partnerskich, przygotowywanie lokalnych planów sprzedaży

  • Prowadzenie praktycznych szkoleń technicznych i produktowych

  • Monitorowanie rynku, analiza trendów i działań w branży

  • Monitorowanie spływu należności od klientów

  • Dbanie o przestrzeganie procedur i wysokich standardów zgodnie z polityką firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

  • Doświadczenie w sprzedaży w modelu dealerskim, ukierunkowanie na potrzeby klienta

  • Samodzielny, kooperatywny i komunikatywny styl pracy

  • Motywacja do osiągania założonych celów

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Gotowość do pracy w systemie zadaniowym

To oferujemy

  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w ramach umowy o pracę

  • Zadaniowy system czasu pracy

  • Dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy z możliwością użytkowania w celach prywatnych), pakiet benefitów oferowanych przez firmę, w tym: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, szkolenia językowe, korzystne rabaty na zakupy pracownicze, upominki świąteczne dla pracowników i ich dzieci

  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

Grupa Husqvarna® – największy światowy producent wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok, takich jak m.in. pilarki, wykaszarki, kosiarki i traktory ogrodowe. Jest również europejskim liderem w produkcji systemów nawadniających pod marką Gardena, a także wiodącym producentem narzędzi tnących i diamentowych dla przemysłu budowlanego.

Przewiń do profilu firmy