Oferta pracy

Regionalny Menedżer ds. Inwestycji

3W Dystrybucja Budowlana S.A.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i obsługa dużych inwestycji budowlanych w budownictwie kubaturowym realizowanych przez generalnych wykonawców

  • ścisła współpraca z czołowymi generalnymi wykonawcami i ich podwykonawcami

  • wspieranie przedstawicieli handlowych w procesie pozyskiwania i obsługi zamówień

  • doradztwo techniczne we współpracy z producentami w zakresie materiałów i systemów budowlanych na dużych inwestycjach

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z klientami

  • realizacja planów budżetowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • doświadczenie na rynku inwestycji budowlanych

  • doświadczenie w pracy z biurami projektowymi, inwestorami i wykonawcami

  • umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów

  • samodzielność w działaniu, orientacja na cel, odpowiedzialność

  • dyspozycyjność

  • wysoka komunikatywność i kultura osobista

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie + premie powiązane z osiągniętymi wynikami

  • narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach naszych struktur firmowych

  • dużą samodzielność

  • pracę w bardzo dobrej atmosferze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

3W Dystrybucja Budowlana S.A.

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku dystrybucji materiałów budowlanych, opartą na bardzo doświadczonej kadrze, wywodzącej się z polskich i międzynarodowych firm handlowych i budowlanych. Podstawowym zakresem działalności firmy jest dystrybucja materiałów budowlanych poprzez swoje oddziały w 37 lokalizacjach na terenie całej Polski. Wiodącym profilem działalności firmy 3WDB jest: chemia budowlana, izolacje termiczne, systemy ociepleń budynków, systemy suchej zabudowy wnętrz, sufity podwieszane, hydroizolacje, płytki ceramiczne oraz stolarka drzwiowa.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy