Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Regionalny Menedżer ds. Kontrolingu i Analiz

Jeronimo Martins Polska S.A.O firmie

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Regionalny Menedżer ds. Kontrolingu i AnalizNumer ref.: M532

Opis stanowiska:

  • kontrolowanie wyników podległego Regionu na podstawie sporządzanych analiz, raportów,
  • ustalanie przyczyn powstawania rozbieżności raportowanych wyników do budżetu,
  • ocenianie efektywności inwestycji przeprowadzanych w Regionie i monitorowanie aktywów,
  • przeprowadzenie kontroli realizacji zatwierdzonego budżetu oraz odpowiedzialność za jego rewizję,
  • zapewnienie przestrzegania wewnętrznych procedur finansowych w Regionie,
  • podejmowanie aktywnych działań na rzecz optymalizacji wyniku finansowego Regionu,
  • bieżąca współpraca z działami w Regionie oraz innymi działami Spółki,
  • wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewne),
  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku o zbliżonym zakresie zadań,
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne,
  • nastawienie na osiąganie wyników,
  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca przygotowywanie i analizowanie raportów oraz komunikację wewnątrz firmy,
  • zaawansowana znajomość programów Excel i PowerPoint,
  • mile widziana znajomość SAP oraz środowiska Business Object,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • dyspozycyjność oraz gotowość do odbycia szkolenia w jednym z naszych Biur Regionalnych (w ramach delegacji).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji,
  • umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • profesjonalne wdrożenie na stanowisko pracy,
  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy,
  • niezbędne narzędzia pracy, takie jak telefon służbowy, laptop, samochód,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. karta Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie, paczki świąteczne, programy prozdrowotne).

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Kostrzynie, (62-025)  ul. Żniwna 5, Twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2020/03/Polityka-prywatnos%CC%81ci-JMP.pdf

Ogłoszenie archiwalne