Oferta pracy

Regionalny Menedżer ds. Obsługi Klienta

PEKAES

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie portfelem Klientów oraz budowanie relacji w obrębie wyznaczonego regionu (LUBLIN, KIELCE, MIŃSK MAZOWIECKI);

  • Aktywny rozwój współpracy z Klientami oraz rozwijanie kontaktów handlowych;

  • Analiza rynku krajowego i zagranicznego oraz identyfikacja potencjalnych kierunków rozwoju sprzedaży;

  • Prowadzenie negocjacji handlowych z Klientami;

  • Przygotowywanie umów i ofert handlowych zgodnie z przyjętą polityką firmy;

  • Monitoring działań konkurencji na rynku TSL.

Nasze wymagania

  • Minimum 3- letnie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą Klienta lub w sprzedaży usług w branży TSL;

  • Bardzo dobra znajomość branży TSL;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Gotowość do pracy mobilnej (w obrębie regionu: Rzeszów-Kraków-Katowice);

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego;

  • Umiejętności negocjacyjne na wysokim poziomie;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Wysoka kultura osobista i dojrzałość biznesowa;

  • Wysokie zdolności komunikacyjne.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;

  • Szereg benefitów (samochód służbowy, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

PEKAES

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Przewiń do profilu firmy