Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Menedżer ds. Rynku

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 2018-09-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Orbico tworzy prężną międzynarodową sieć dystrybucyjną i logistyczną w 20 krajach Europy. Firma działa w różnych sektorach, branżach oraz jest wiodącym dystrybutorem wielu znanych światowych marek.

    Spółka Orbico Salon Professional zajmuje się dystrybucją profesjonalnych produktów do włosów. Nasze portfolio tworzą znane na całym świecie marki takie jak Wella, System Professional, Sebstian, Londa, Nioxin oraz GHD.

    Do naszego zespołu Działu Sprzedaży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    REGIONALNY MENEDŻER DS. RYNKU

    Obszar działania: woj. małopolskie, śląskie, dolnośląskie, opolskie, świętokrzyskie, podkarpackie.

    Zakres zadań:

    • realizacja planów i strategii sprzedażowej w ramach powierzonego regionu,
    • zarządzanie podległym zespołem sprzedaży, jego rozwój i motywacja w dążeniu do realizacji celów,
    • budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami,
    • bieżące monitorowanie rynku,
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • pakiet świadczeń socjalnych,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
    • niezbędne narzędzia do pracy.

    Nasze oczekiwania:

    • minimum 5 letnie doświadczenie w sprzedaży,
    • minimum 3 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedaży,
    • nastawienie na realizację celów i osiąganie wyników sprzedażowych,
    • bardzo dobra umiejętność negocjacji handlowych,
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
    • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych,
    • wysoka kultura osobista,
    • znajomość języka angielskiego.

    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe kryteria
    prosimy o przesłanie CV, klikając:

    Na dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Orbico Salon Professional Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych, przekazanych przeze mnie tej spółce, w celu przeprowadzenia przez tę spółkę procesu rekrutacji, do którego zgłosiłam/em swój udział.
    Firma zastrzega sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.
    INFORMACJA DLA KANDYDATA DO PRACY
    DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA JEGO DANYCH OSOBOWYCH

    Uprzejmie informujemy, że:

    1)Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Orbico Salon Professional Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 5, 02-675 Warszawa, adres email: [email protected] (zwana dalej „Spółką”). Kontakt ze Spółką możliwy jest także za pośrednictwem Inspektora Ochrony Danych: adres email: [email protected]

    2)Spółka będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe, przekazane w procesie rekrutacji, w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego na podstawie i w zakresie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, a także w celu realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych interesów Spółki, takich jak ustalenie, dochodzenie lub obrona roszczeń;

    3)Spółka może ujawnić Pani/Pana dane osobowe upoważnionym organom władzy publicznej oraz podmiotom przetwarzającym dane osobowe w imieniu i na zlecenie Spółki (np. dostawcy usług informatycznych, rekrutacyjnych);

    4)Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Spółkę przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji, ale nie dłużej niż do czasu ewentualnego cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na przetwarzanie danych;

    5)W związku z przetwarzaniem przez Spółkę Pani/Pana danych osobowych, przysługują Pani/Panu następujące prawa wobec Spółki: prawo do żądania dostępu do danych osobowych, prawo do żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych osobowych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - w przypadku uznania, iż przetwarzanie przez Spółkę Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy prawa;

    6)Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, o których mowa w punkcie 2 powyżej.