Oferta pracy

Regionalny Menedżer ds. Sprzedaży Stolarki Drzwiowej

3W Dystrybucja Budowlana S.A.O firmie

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku dystrybucji materiałów budowlanych, opartą na bardzo doświadczonej kadrze, wywodzącej się z polskich i międzynarodowych firm handlowych i budowlanych. Podstawowym zakresem działalności firmy jest dystrybucja materiałów budowlanych poprzez swoje oddziały w 37 lokalizacjach na terenie całej Polski. Wiodącym profilem działalności firmy 3WDB jest: chemia budowlana, izolacje termiczne, systemy ociepleń budynków, systemy suchej zabudowy wnętrz, sufity podwieszane, hydroizolacje, płytki ceramiczne oraz stolarka drzwiowa.

Z uwagi na wzrastającą liczbę strategicznych dla organizacji projektów, poszukujemy ambitnej, zaangażowanej osoby na stanowisko:

Regionalny Menedżer ds. Sprzedaży
Stolarki Drzwiowej

Opis stanowiska:

  • Realizowanie planów sprzedaży.
  • Pozyskiwanie i obsługa inwestycji.
  • Przygotowywanie informacji technicznych, ofert handlowych, zbieranie zamówień.
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie stolarki drzwiowej.
  • Rozwijanie relacji z klientami (projektantami, wykonawcami).
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Tworzenie i prezentowanie oferty dostosowanej do potrzeb klienta.
  • Współpraca z firmami montażowymi.

Wymagania:

  • 4-letnie doświadczenie w sprzedaży stolarki drzwiowej.
  • Średnie wykształcenie (preferowany kierunek techniczny).
  • Znajomość rynku w obszarze stolarki drzwiowej.
  • Dobra znajomość z zakresu inwestycji w branży budowlanej.
  • Doświadczenie w pracy z biurami projektowymi, inwestorami i wykonawcami.
  • Kontakty z firmami montażowymi.
  • Znajomość technik sprzedaży i prowadzenia rozmów handlowych.
  • Umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów.
  • Samodzielność w działaniu, orientacja na cel, odpowiedzialność.
  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista.
  • Znajomość środowiska MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie.
  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Karty Multi Sport.
  • Dużą samodzielność.
  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Warszawa - Aplikuj

Radom - Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy