Regionalny Menedżer ds. Sprzedaży w segmencie rur czarnych i ocynkowanych, profili zamkniętych, stali zbrojeniowej i blach

Drozapol Profil SAO firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymanie efektywnych relacji z klientami na podległym terenie
  • tworzenie nowych szans biznesowych realizując sprawdzone procesy pozyskiwania klientów
  • kreowanie i promowanie wizerunku firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • realizację strategii sprzedaży firmy
  • prowadzenie rozmów na temat działalności klienta, jego problemów, spraw finansowych i rozwoju

Nasze wymagania

  • znajomość rynku wyrobów stalowo-hutniczych, preferowana znajomość rynku profili zamkniętych i rur
  • doświadczenie w handlu wyrobami hutniczymi
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • umiejętność pracy pod presją czasu i budowania długofalowych relacji z klientem
  • rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność
  • wysoka determinacja i motywacja na osiągnięcie sukcesu
  • gotowość do pracy w terenie
  • dobra znajomość pakietu MS Office i swoboda w poruszaniu się w internecie.

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie z 28 letnią historią, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dalszy rozwój zawodowy pod okiem wielu doświadczonych menedżerów oraz Prezesa Zarządu - Menedżera roku 2004, 2014, 2016 i 2018 w konkursach w województwie kujawsko-pomorskim, osobowości roku 2018 w bydgoskim biznesie, osoby odznaczonej przez prezydenta Bydgoszczy oraz dwóch prezydentów RP za całokształt działalności i działalność społeczną
  • interesujące warunki zatrudnienia oraz wysoki system premiowy
  • pracę w zespole młodych, kreatywnych ludzi z różnych działów i miast w Polsce
  • niezbędne narzędzia pracy i inne benefity

Drozapol Profil SA

Już od 28 lat Drozpaol-Profil S.A. jest na mapie czołowych polskich firm handlowo-produkcyjnych w branży dystrybucji wyrobów hutniczych. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku i jedną z największych prywatnych firm o zasięgu krajowym w branży. Od 23 grudnia 2004 roku spółka jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Warszawie S.A.

Obecnie, dla rozwijającej się naszej sieci handlowej w Polsce szukamy nowych, ambitnych, zdecydowanych na osiągnięcie sukcesu pracowników.

Więcej dowiesz się www.drozapol.pl oraz na naszej stronie www.facebook.com.

Miejsce pracy:

1. Kujawsko-pomorskie – biuro w Bydgoszczy

2. Mazowieckie – biuro w Radomiu i Siedlcach

3. Śląskie – biuro w Katowicach

4. Wielkopolskie – biuro w Poznaniu

5. Pomorskie – biuro w Gdyni

Regionalny Menedżer ds. Sprzedaży w segmencie rur czarnych i ocynkowanych, profili zamkniętych, stali zbrojeniowej i blach, pomorskie