Regionalny Menedżer Medyczny

GSKO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Pełny etat
  • Menedżer

Regionalny Menedżer Medyczny [rekrutacja prowadzona online]Numer ref.: 245321

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie, utrzymywanie oraz rozwój profesjonalnych relacji i naukowego partnerstwa z Ekspertami Zewnętrznymi na przypisanym terytorium w ramach obszaru terapeutycznego – leki oddechowe
  • zapewnienie wymiany aktualnej wiedzy naukowej z Ekspertami Zewnętrznymi
  • dostarczanie kompleksowej informacji naukowej środowisku medycznemu o najnowszych doniesieniach naukowych, opcjach terapeutycznych i wynikach badawczych
  • organizowanie i wygłaszanie wykładów z zakresu obszaru terapeutycznego i powiązanych produktów GSK zgodnie z wymaganiami „Zaangażowania naukowego” oraz „Kodeksu dobrych praktyk”
  • pełnienie roli eksperta naukowego i reprezentowanie firmy w zakresie przypisanego obszaru terapeutycznego
  • dostarczanie naukowego wsparcia wewnątrz organizacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe medyczne lub pokrewne, wcześniejsza praca naukowa lub/i posiadanie doktoratu będzie traktowane jako atut
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy, w branży farmaceutycznej w charakterze MSL lub przedstawiciela/KAM medycznego z obszaru leków oddechowych
  • umiejętność dotarcia do literatury naukowej, bieżących publikacji oraz analizowania publikacji naukowych (również w języku angielskim) i wyciągania/interpretowania wniosków
  • doświadczenie w budowaniu relacji z Ekspertami Zewnętrznymi
  • biegłość i doświadczenie w sztuce prowadzenia prezentacji oraz gotowość do prezentowania danych naukowych przed audytorium medycznym i podjęcia dyskusji na temat prezentowanych danych
  • umiejętność samodzielnego zarządzania pracą na swoim terenie oraz planowania aktywności zgodnie z wcześniej zatwierdzonymi planami
  • chęć ciągłego uczenia się i podejmowania nowych wyzwań
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • umiejętność pracy w zespole
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy i gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • pracę w wiodącej firmie z branży ochrony zdrowia
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • konkurencyjny system wynagradzania i motywowania
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, PPE, opieka medyczna, karty sportowe, dofinansowania wakacyjne oraz rekreacyjne)
  • możliwości rozwoju w roli oraz w strukturach firmy
  • Pracę, która ma znaczenie – pomagamy ludziom osiągać więcej, czuć się lepiej, żyć dłużej
  • Kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy