Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Menedżer sprzedaży

TECH-MASTERS POLSKA sp. z o.o.

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne rozszerzanie terenów sprzedażowych

  • Pozyskiwanie klientów na całym podległym obszarze sprzedaży

  • Wsparcie obecnych klientów i przydzielonych pracowników

  • Wdrażanie zdefiniowanych z góry strategii

  • Przeprowadzanie wywiadów z pracownikami

  • Rozwijanie poszczególnych obszarów sprzedaży

  • Praca w terenie z przedstawicielami handlowymi

  • Planowanie spotkań

  • Tworzenie planów wyjazdów w wewnętrznym systemie firmy

  • Organizacja i prowadzenie spotkań regionalnych

  • Tworzenie raportów sprzedażowych, tygodniowych, miesięcznych, treningowych…

  • Wprowadzanie nowych produktów, szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • Opracowanie indywidualnych kampanii produktowych, promocji, strategii rozwojowych…

  • Osiąganie własnych i grupowych celów sprzedażowych

  • Współodpowiedzialność za poszerzanie portfolio produktów

  • Aktywna rekrutacja nowych pracowników

  • Motywowanie i przewodzenie grupie sprzedawców

  • Szkolenie pracowników

  • Aktywna praca w ternie – samodzielna i z pracownikami

  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego

  • Wyciąganie wniosków i opracowywanie strategii

  • Praca nad wprowadzaniem nowych produktów na podległych terenach

  • Reklamacje

  • Rozwijanie pracowników, zmiany w obrębie zespołu, praca z mocnymi stronami pracowników

Nasze wymagania

  • Dobry kontakt z osobami o różnych typach osobowości

  • Wzór do naśladowania

  • Talent organizacyjny i automotywacja

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Motywowanie innych

  • Uczciwość i lojalność wobec firmy

  • Odpowiedzialność

  • Samodzielność

  • Orientacja na cel i ciągłe poszukiwanie rozwiązań

  • Elastyczność w podejściu do pracy w firmie, która jest częścią międzynarodowej organizacji

  • Otwartość na zmian

  • Orientacja na sukces grupy i na pracę zespołową

  • Pomyślnie ukończenie szkolenia sprzedażowego

  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem (w obszarze B2B)

  • Praktyczna znajomość MS Office, szczególnie Excel

  • Komunikatywny język angielski lub/i niemiecki

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Jako przodująca w bezpośredniej sprzedaży firma, jesteśmy od wielu lat ekspertami w zakresie profesjonalnych rozwiązań w dziedzinie napraw i konserwacji. Nasze wysokiej jakości produkty z powodzeniem są stosowane w warsztatach naprawczych, w działach utrzymania ruchu oraz w zakładach przemysłowych w całej Europie. W ostatnich latach stworzyliśmy specjalistyczną linię dla branży gastronomicznej. Służymy naszym klientom wiedzą techniczną i fachowym doradztwem.

Przewiń do profilu firmy