Oferta pracy

Regionalny Menedżer Sprzedaży ds. Płytek Ceramicznych

3W Dystrybucja Budowlana S.A.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja polityki sprzedażowej i założonych celów sprzedażowych.

  • Aktywna sprzedaż materiałów budowlanych z nastawieniem na płytkę ceramiczną.

  • Prowadzenie sprzedaży w oparciu o obecną bazę klientów.

  • Pozyskiwanie nowych klientów w wyznaczonym regionie.

  • Gromadzenie informacji o lokalnym rynku i uzupełnianie handlowych baz danych.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Umiejętność samodzielnej pracy.

  • Orientacja na cel oraz konsekwencja w działaniu.

  • Doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży PŁYTEK CERAMICZNYCH będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość rynku inwestycyjnego.

  • Łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych i budowania długotrwałych relacji z klientami.

  • Znajomość technik sprzedaży i prowadzenia rozmów handlowych.

  • Dyspozycyjność.

  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista.

  • Znajomość środowiska MS Office.

  • Czynne prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu.

To oferujemy

  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop.

  • Dużą samodzielność.

  • Odpowiednie szkolenia.

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i dalszego rozwoju zawodowego.

  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

3W Dystrybucja Budowlana S.A.

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku dystrybucji materiałów budowlanych, opartą na bardzo doświadczonej kadrze, wywodzącej się z polskich i międzynarodowych firm handlowych i budowlanych. Podstawowym zakresem działalności firmy jest dystrybucja materiałów budowlanych poprzez swoje oddziały w 37 lokalizacjach na terenie całej Polski. Wiodącym profilem działalności firmy 3WDB jest: chemia budowlana, izolacje termiczne, systemy ociepleń budynków, systemy suchej zabudowy wnętrz, sufity podwieszane, hydroizolacje, płytki ceramiczne oraz stolarka drzwiowa.

Przewiń do profilu firmy