Ta oferta pracy jest nieaktualna od 449 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec w Dziale Eksportu - Rynki Wschodnie

  • śląskie
  • Specjalista
  • 31.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym dystrybutorem artykułów sportowych na rynku hurtowym i detalicznym zarówno w kraju, jak i zagranicą. Posiadamy ugruntowaną pozycję oraz wizerunek solidnego partnera wśród naszych Klientów. Na przestrzeni lat zbudowaliśmy zespół pełen dynamizmu, energii i zaangażowania.

    W chwili obecnej poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:
    HANDLOWIEC W DZIALE EKSPORTU - RYNKI WSCHODNIE
    Nr ref. RMS/02/17

    Miejsce pracy: Katowice lub praca w trybie home office

    KLUCZOWE ZADANIA:

    • Rozwijanie sprzedaży na podległym terenie (kraje bałtyckie, obwód kaliningradzki) poprzez utrzymywanie efektywnych relacji z dotychczasowymi Klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców
    • Realizowanie założonych planów sprzedaży
    • Profesjonalna obsługa klienta: znajomość asortymentu, wdrażanie akcji promocyjnych, dostarczanie klientom aktualnych materiałów sprzedażowych, udział w targach i delegacjach zagranicznych, etc.
    • Kompleksowa opieka posprzedażowa
    • Analiza rynku zagranicznego oraz budowanie na nich marki

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie wyższe (optymalnie: handel zagraniczny, ekonomia, filologia etc.)
    • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, optymalnie na rynkach Europy Wschodniej i Centralnej
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
    • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
    • Gotowość do częstych zagranicznych podróży służbowych
    • Wysoka kultura osobista, dynamizm w działaniu, wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów i zaangażowanie w ich realizację, doskonała organizacja pracy własnej, samodzielność, chęć rozwoju w międzynarodowym środowisku
    • Umiejętność budowania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami oraz umiejętności negocjacyjne
    • Praktyczna znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
      (w szczególności Excel)

    NASZA OFERTA:

    • Umowa o pracę, pakiet socjalny, niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
    • Praca w dynamicznym środowisku, w firmie o dużym potencjale, pełna wyzwań i nowych możliwości
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Motywacyjny system wynagrodzenia uzależniony od doświadczenia i osiąganych wyników
    • Perspektywa długoterminowej współpracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny)
    za pomocą przycisku:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

    Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Spokey Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-203) Al. Roździeńskiego 188C, który przetwarza Pani/ Pana dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/ Panu prawo wglądu do treści swych danych oraz prawo ich aktualizacji lub żądania usunięcia na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.).