Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Regionalny menedżer sprzedaży

Grupa 3S (3S SA, 3S Data Center SA)O firmie

  • Piastowska 7, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Grupa 3S (3S SA, 3S Data Center SA)

Piastowska 7

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i sprawne realizowanie budżetu sprzedaży

  • budowanie i rozwijanie regionalnych struktur sprzedaży

  • zarządzanie zespołem handlowym

  • wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie rozwoju i zwiększania sprzedaży

  • aktywne prowadzenie projektów handlowych, negocjowanie i zawieranie umów z klientami

  • budowanie i rozwijanie współpracy z klientami i partnerami handlowymi w podległym regionie w przypisanych kanałach sprzedaży

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

  • osobowość lidera, umiejętność skupiana ludzi wokół celu, trafnego podejmowania decyzji i skutecznego działania

  • wysokie kompetencje sprzedażowe potwierdzone sukcesami w sprzedaży produktów i rozwiązań IT/Telco

  • bardzo dobra znajomość lokalnego rynku B2B (uwarunkowań biznesowych i konkurencji, potrzeb lokalnego biznesu)

  • doskonała orientacja w aktualnych trendach branży ICT

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

To oferujemy

  • fantastyczną atmosferę w doświadczonym i otwartym zespole, gdzie sprzedaż rozumie technikę, a technika jest nastawiona na biznes

  • ciekawe wyzwania zawodowe i obcowanie z najnowszymi technologiami

  • pełną dynamiki i różnorodnych zadań pracę w nowoczesnym biurze

  • codzienny kontakt z ludźmi zaangażowanymi w pracę i posiadającymi ciekawe pasje

  • narzędzia i szkolenia zgodne z przyjętymi standardami na tym stanowisku

  • udział w szkoleniach i wydarzeniach firmowych, branżowych

  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

  • ubezpieczenie na życie

  • bogaty pakiet medyczny w Lux med (możliwość rozszerzenia na rodzinę)

  • dofinansowanie nauki języka angielskiego

  • możliwość korzystania z karty Multisport

  • bezpłatne, łatwo dostępne miejsce parkingowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników