Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Menedżer Sprzedaży

  • Lublin, lubelskie
  • Kierownik
  • 19.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie do naszych struktur poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lublin
    RSM/2018
    Opis stanowiska:
    • pozyskiwanie klientów na podległym terenie
    • realizacja indywidualnego budżetu sprzedażowego
    • utrzymywanie relacji biznesowych
    • opracowywanie raportów z wyników pracy
    Profil kandydata:
    • min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B
    • preferowana branża HR, szkolenia, rekrutacje
    • praktyczne umiejętności zarządzania procesem sprzedaży
    • wysokie umiejętności negocjacyjne poparte sukcesami w sprzedaży
    • czynne prawo jazdy kat. B
    • język angielski na poziomie komunikatywnym (min. B2)
    Oferujemy:
    • możliwość poszerzania swoich kompetencji w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • możliwość rozwoju i współpracy w strukturach międzynarodowych
    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
    • system prowizyjny uzależniony od wyników pracy
    • samochód niezbędne narzędzia pracy: samochód klasy D, telefon, laptop
    • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na zdrowie)

    Administratorem danych jest Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 31-536, ul. Podgórska 36. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    opis