Ta oferta pracy jest nieaktualna od 64 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Menedżer Sprzedaży

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 13.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Od 20 lat działamy na rynku ubezpieczeniowym w Polsce. Od początku działalności specjalizujemy się w produktach ubezpieczeniowych i finansowych dla branży oświatowej, a od 2014 roku również w sprzedaży ubezpieczeń poprzez ogólnopolską sieć agentów ubezpieczeniowych. Priorytetem dla nas są potrzeby naszych klientów i partnerów, dlatego też czujnie obserwujemy rynek oraz panujące na nim trendy i na tej podstawie podejmujemy decyzje biznesowe.

    Zadania:

    • pozyskanie oraz aktywny rozwój sieci sprzedaży (multiagencje, OFWCA),
    • zarządzanie, motywowanie oraz szkolenie podległej sieci agentów,
    • nadzór nad realizacją planów sprzedażowych w danym regionie,
    • prowadzenie spotkań biznesowych.

    Oczekujemy:

    • min. średniego wykształcenia (mile widziane wyższe),
    • znajomości rynku ubezpieczeniowego (ubezpieczenia majątkowe) oraz multiagencyjnego,
    • minimum dwuletniego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej,
    • łatwości w nawiązywaniu relacji biznesowych,
    • umiejętności sprzedażowych oraz negocjacyjnych,
    • prawa jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy + systemu premiowego,
    • współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą,
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy po okresie próbnym, laptop, telefon),
    • cykliczne, profesjonalne szkolenia (produkty, motywacja, rekrutacja),
    • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, zniżki do kina i teatru, prywatna opieka medyczna.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NAU S.A. z siedzibą w Warszawie (00-379), ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33 („NAU S.A.”) moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, a niewynikających z przepisów prawa, w szczególności mojego wizerunku, w celu przeprowadzenia przez NAU S.A. obecnej rekrutacji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NAU S.A. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez NAU S.A.

    Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

    1. Administratorem Pani/Pana danych jest Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.
    2. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email [email protected], formularz kontaktowy pod adresem www.nau.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.
    3. U administratora danych osobowych wyznaczony jest inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez email [email protected] lub pisemnie na adres siedziby administratora.
    4. Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celu:

    – rekrutacji - podstawą przetwarzania danych jest niezbędność podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przez zawarciem umowy,

    – ewentualnie w celu dochodzenia roszczeń związanych z przeprowadzoną rekrutacją, – podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora; uzasadnionym interesem administratora jest możliwość dochodzenia przez niego roszczeń.

    1. Administrator przestanie przetwarzać dane po zakończeniu rekrutacji oraz przedawnieniu roszczeń związanych z przeprowadzoną rekrutacją.
    2. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

    W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratora, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. W szczególności przysługuje Pani/Panu prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby marketingu bezpośredniego oraz profilowania.

    W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy o pracę lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych.

    Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

    W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych lub z inspektorem ochrony danych. Dane kontaktowe wskazane są wyżej.

    1. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do odbiorców znajdujących się w państwach poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.
    2. Podanie danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.