Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Menedżer Sprzedaży

Goldenmark Center Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne zarządzanie operacyjne regionem sprzedaży; dotyczy jednego z dwóch poniższych regionów: Katowice - Opole lub Kraków - Rzeszów - Lublin - Kielce

  • realizacja celów i jakości procesów

  • rekrutacja i proces wdrożenia nowych pracowników

  • rozwój i coaching zespołu w zakresie procesów i standardów obsługi Klienta oraz wiedzy produktowej

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów kluczowych

  • udział w kreowaniu strategii sprzedaży i wyznaczaniu celów sprzedażowych

  • udział w projektach i prowadzenie projektów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu regionalnymi/rozproszonymi zespołami sprzedażowymi

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (B2C) i budowaniu relacji z Klientem

  • praktyka w budowaniu/rozwoju kompetencji zespołu

  • zaświadczenie o niekaralności

  • prawo jazdy kat B

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży produktów premium, produktów inwestycyjnych lub usług bankowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i atrakcyjny system premiowy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość realizacji własnych projektów

  • możliwość rozwoju i poszerzania eksperckiej wiedzy branżowej (pakiet szkoleń wdrożeniowych i produktowych)

  • przyjazną i otwartą atmosferę w pracy

  • możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego i pakietu sportowo-rekreacyjnego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Dowiedz się więcej o firmie: https://goldenmark.com

Dołącz do lidera, rozwijaj wspólnie z nami siebie, firmę i rynek!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Nasza idea

W Goldenmark wierzymy, że warto poszukiwać tego, co trwałe i nieulotne.

W dzisiejszych czasach, w dobie ciągłej niestabilności, przejściowych mód i zużywania się produktów, wydaje się to być szczególnie ważne.

Dlatego z pasją i zaangażowaniem pomagamy budować oparty na nieprzemijających wartościach majątek i wyjątkowe kolekcje dla przyszłych pokoleń.

Grupa Goldenmark jest rosnącym graczem na rynku produktów luksusowych i kolekcjonerskich (m. in. artbooki i faksymile, biżuteria, sztuka nowoczesna) oraz liderem rynku instrumentów inwestycyjno-lokacyjnych (złoto, srebro, platyna, pallad, diamenty). Dysponujemy największą i rozwijającą się siecią sprzedaży detalicznej. Jesteśmy dostawcą dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Zajmujemy się również profesjonalnym skupem metali lokacyjnych oraz diamentów. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Regionalny Menedżer Sprzedaży (regiony: Warszawa - Białystok lub Wrocław - Łódź lub Poznań - Szczecin - Gorzów Wielkopolski)

Przewiń do profilu firmy