Logo Pracuj.pl

Regionalny Menedżer Sprzedaży

YES BiżuteriaO firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Praca w jednym z dwóch regionów: I. Warszawa i okolice, woj. lubelskie i okolice. II. woj. zachodniopomorskie, woj. lubuskie i okolice
  • Planowanie i kontrola realizacji planów sprzedaży Salonów, wskaźników handlowych oraz sporządzanie okresowych raportów sprzedażowych
  • Monitorowanie pracy zespołów, udzielanie bieżącej informacji zwrotnej i motywowanie
  • Maksymalizacja wyników sprzedaży w regionie
  • Wyznaczanie wysokich standardów w salonach oraz przeprowadzanie szkoleń
  • Dbanie o wizerunek Salonów zgodnie ze standardami VM i założeniami marki
  • Budowanie długofalowych relacji z naszymi Partnerami biznesowymi oraz tworzenie standardów i instrukcji dla Salonów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku menedżerskim / kierowniczym
  • Znajomość branży jubilerskiej będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność zarządzania pracą zespołów, motywowanie oraz konsekwentne egzekwowanie wytyczonych celów
  • Samodzielność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
  • Nastawienie na współpracę w zespole i dążenie do wspólnego celu
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Wysoka kultura osobista
  • Gotowość do częstych podróży służbowych i co za tym idzie prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Profesjonalne wdrożeniowe oraz szkolenia
  • Wsparcie zgranego Zespołu
  • Kursy językowe
  • Karty lunchowe
  • Samochód służbowy
  • Pracę wśród dóbr luksusowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne
  • pakiet sportowy w korzystnej cenie
  • dofinansowanie do żłobka/przedszkola

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy design i innowacyjność są doceniane przez naszych klientów, a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w ogólnopolskich, niezależnych rankingach:

● Odpowiedzialny Pracodawca Lider HR 2021

● I miejsce w kategorii Kampania Roku - Doskonałość Mody Twój Styl 2021

● Wielcy Modernizatorzy Polski 2020

● Brylant Polskiej Gospodarki 2020

● TOP MARKA 2020

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 170 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

Zrealizuj swoje marzenia i zostań częścią wiodącej marki biżuteryjnej.

Regionalny Menedżer Sprzedaży, małopolskie