Regionalny Menedżer Sprzedaży

  • mazowieckie
  • Kierownik
  • 28.05.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 27.06.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "MASSPOL" sp. z o.o.

    Poszukuje kandydatek/(-ów) na stanowisko:

    ZADANIA:

    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Budowa pozytywnego wizerunku firmy
    • Identyfikowanie potrzeb klientów i utrzymywanie pozytywnych, długotrwałych relacji biznesowych
    • Opracowywanie i wysyłanie ofert handlowych
    • Negocjowanie warunków handlowych, sporządzanie umów i przyjmowanie zamówień
    • Realizacja założonych celów sprzedażowych
    • Raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami

    WYMAGANIA:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
    • Minimum średnie wykształcenie
    • Prawo jazdy kat. B
    • Umiejętność obsługi komputera
    • Dobra organizacja pracy i systematyczność
    • Operatywność i konsekwencja w działaniu

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę
    • Dużą samodzielność działania
    • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
    • Przyjazną atmosferę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
    • Niezbędne narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop i samochód służbowy