Ta oferta pracy jest nieaktualna od 146 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Menedżer Sprzedaży

  • opolskie
  • Kierownik
  • 24.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o.
    Międzynarodowy producent armatury do sieci wodociągowych i gazowych
    poszukuje kandydatów/ki na stanowisko:
    TEREN DZIAŁANIA: WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE i ŚLĄSKIE

    Twoje zadania:

    • Opracowanie rocznego planu sprzedaży na przydzielonym obszarze oraz strategii realizacji założonego planu
    • Składanie regularnych wizyt w wodociągach, firmach handlowych oraz u pozostałych klientów, nadzorowanie pracy Magazynów Regionalnych
    • Pozyskiwanie informacji o inwestycjach
    • Prowadzenie ciągłej analizy rynku armatury sieciowej, zbieranie i opracowywanie informacji o rynku i konkurencji, nowościach na rynku armatury sieciowej
    • Organizowanie i prowadzenie na przydzielonym obszarze szkoleń, prezentacji przedsięwzięć promocyjnych itp.
    • Współtworzenie rozwiązań biznesowych dla klientów firmy
    • Wdrażania nowoczesnych metod obsługi Klienta
    • Ścisła współpraca z działami sprzedaży i marketingu
    • Raportowanie działań handlowych zgodnie ze standardami firmy
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na podległym terenie

    Czego oczekujemy ?

    • Co najmniej 3-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budowlanej, inwestycyjnej lub pokrewnej
    • Wykształcenia wyższego lub średniego – mile widziane techniczne
    • Prawa jazdy kat. B
    • Dobrej znajomość lokalnego rynku potencjalnych Klientów
    • Komunikatywności i rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
    • Konsekwencji, samodzielności w działaniu i umiejętności skutecznej organizacji czasu pracy
    • Zdolności do podejmowania samodzielnych decyzji
    • Zaangażowania i determinacja w realizacji wyznaczonych celów
    • Gotowość do uczenia się, dążenia do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
      i własnego rozwoju
    • Znajomości języka niemieckiego bądź angielskiego umożliwiającej komunikację będzie dodatkowy atutem
    • Wysokiej kultury osobistej

    Proponujemy w zamian:

    • Współpracę w ambitnym i osiągającym sukcesy zespole
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy
    • Możliwość doskonalenia umiejętności i kwalifikacji
    • Niezbędne narzędzia do pracy
    • Grupowe ubezpieczenie, kartę MultiSport, prywatną opiekę zdrowotną, świadczenia okolicznościowe oraz wyjazdy integracyjne

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HAWLE Fabryka Armatury Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HAWLE Fabryka Armatury Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    W aplikacjach prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)