Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Menedżer Sprzedaży

Z.S.E. „OSPEL” S.A.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami na powierzonym terenie

  • rozwój sieci sprzedaży we wszystkich kanałach, w tym pozyskiwanie inwestycji

  • odpowiedzialność za negocjacje warunków z Klientami i rozwój dystrybucji

  • uczestniczenie w budowaniu programów marketingowych oraz wdrażanie akcji promocyjnych w sieci sprzedaży

  • opracowywanie raportów i analiz sprzedaży na zlecenie przełożonego

  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie przygotowywania działań sprzedażowych i marketingowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i współpracy z klientami; hurtownie, firmy wykonawcze, projektanci

  • znajomość rynku inwestycyjnego i dystrybucyjnego w Regionie

  • wykształcenie wyższe (preferowane)

  • wykształcenie techniczne (preferowane)

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • umiejętność prezentacji produktów firmy

  • realizacja założonych planów sprzedażowych

  • samodzielność, rzetelność i terminowość w realizacji zadań

  • dyspozycyjność

  • zdolności interpersonalne

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • korzystne warunki wynagradzania

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • samochód służbowy

„OSPEL” S.A. lider w produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego poszukuje Regionalnych Menedżerów Sprzedaży do pracy na regionach : kujawsko – pomorskim, pomorskim, małopolskim i podkarpackim.

Przewiń do profilu firmy