Ta oferta pracy jest nieaktualna od 176 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

regionalny menedżer sprzedaży

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-12-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukamy osoby, która będzie współtworzyła zespół doświadczonych handlowców, ludzi pełnych pasji i ceniących dynamikę pracy. Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się firma oferująca usługi i produkty z obszaru GPS.

    pomorskie, praca stała

    oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • wynagrodzenie w postaci podstawy + premii kwartalnych
    • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe
    • karta sportowa
    • opieka medyczna
    • niezbędne narzędzia do pracy - samochód służbowy, komputer oraz telefon
    • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    zadania:

    • pozyskiwanie nowych Klientów
    • budowanie stałych i długotrwałych relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami na powierzonym terenie
    • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych, negocjowanie i zawieranie umów
    • realizowanie indywidualnych celów sprzedażowych

    oczekujemy:

    • minimum 2 lata doświadczenia handlowego na rynku B2B (preferowane usługi leasingowe lub w obszarze GPS) lub 5 lat doświadczenia w branży transportu ciężkiego
    • wysoka motywacja i silne nastawienie na osiąganie założonych celów
    • inicjatywa, dobra organizacja pracy
    • umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży i negocjacji
    • umiejętność pracy w zespole, z wykazaniem kreatywności
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
    • umiejętność słuchania Klienta, diagnozowania potrzeb
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47