Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Menedżer Sprzedaży

  • pomorskie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 03.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Teren podległy: woj. kujawsko-pomorskie, woj. warmińsko-mazurskie, woj. pomorskie.

    Obowiązki:

    • zarządzanie podległym regionem,
    • realizacja planów sprzedaży,
    • bieżąca współpraca z partnerami franczyzowymi z podległego regionu,
    • czynny udział w otwarciach, remontach i zmianach lokalizacji sklepów w podległym regionie,
    • kontrola budżetu operacyjnego,
    • zarządzanie personelem w podległym regionie,
    • nadzór nad realizacją obowiązujących standardów wizualnej prezentacji towaru oraz standardów obsługi klienta w podległych sklepach.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w firmie odzieżowej),
    • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej i podległych sklepów,
    • znajomość standardów Visual Merchandisingu i obsługi klienta,
    • umiejętność posługiwania się pakietem MS Office,
    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • uczestniczenie w dynamicznym rozwoju firmy,
    • pakiet szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego,
    • narzędzia pracy: telefon, laptop i samochód służbowy,
    • opiekę medyczną,
    • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie oraz karty Multisport.