Regionalny Menedżer Sprzedaży

W.KRUK S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad przestrzeganiem przez podległe punkty sprzedaży obowiązujących procedur i standardów

  • analiza wskaźników handlowych oraz wyników sprzedaży

  • prowadzenie aktywnych działań ukierunkowanych na rozwój sprzedaży w podległym regionie

  • motywowanie oraz rozwój kompetencji pracowników

  • kontrola kosztów handlowych

  • udział w rekrutacji personelu

  • udział w otwarciach nowych lokalizacji

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Regionalnego Menedżera w branży retail (mile widziana branża dóbr luksusowych, fashion)

  • wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i przywódczych

  • umiejętność zarządzania zespołem rozproszonym

  • umiejętność myślenia strategicznego, w tym wysoki poziom umiejętności analitycznych

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodyscyplina

  • konsekwencja i dynamizm w działaniu

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • bardzo dobra znajomość programów MC Office (Excel, Power Point)

  • czynne prawo jazdy, kat.B

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • współpracę z zespole osób z dużym doświadczeniem

  • premię uzależnioną od osiąganych wyników

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • przestrzeń do wdrażania autorskich pomysłów

  • udział w cyklicznych spotkaniach firmowych

  • atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • prywatna opieka medyczna

  • narzędzia pracy niezbędne do efektywnej pracy na stanowisku Regionalnego Menedżera (w tym min samochód służbowy).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

W.KRUK S.A.

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Istnieje od 1840 roku. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo. W ponad 150 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

Przewiń do profilu firmy