Regionalny Menedżer Sprzedaży

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 18.08.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 17.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Poznań

    Lokalizacja: Eurofactor Poznań

    Zadania i wyzwania na stanowisku:

    • realizacja celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie klientów z sektora MŚP i korporacyjnych na lokalnym rynku
    • planowanie sprzedaży usług faktoringowych
    • inicjowanie i utrzymywanie współpracy z klientami wewnętrznymi oraz partnerami biznesowymi
    • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na lokalnym rynku

    Wymagania:

    • wiedza i doświadczenie w zakresie sprzedaży usług faktoringowych
    • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych oraz nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych
    • wysoka motywacja do działania i orientacja na realizację celów biznesowych
    • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
    • wykształcenie wyższe
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pakiet benefitów: opieka medyczna, program sportowo-rekreacyjny
    bottom1

    Oferty zawierające CV z wpisanym w temacie numerem referencyjnym prosimy przesyłać
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

    bottom