Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Menedżer Sprzedaży - Rynek Inwestycyjny

  • śląskie
  • Kierownik
  • 2019-02-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    REGIONALNY MENEDŻER SPRZEDAŻY
    (RYNEK INWESTYCYJNY) – woj. śląskie

    Obowiązki

    • Rozwój rynku inwestycyjnego na powierzonym terenie
    • Regularne wizyty na obsługiwanym terenie oraz rozwój istniejących relacji biznesowych (instalatorzy, architekci, inwestorzy, itp.)
    • Identyfikacja i pozyskiwanie nowych klientów
    • Przeprowadzanie szkoleń według zapotrzebowania
    • Bieżące raportowanie wyników oraz regularna praca z systemem CRM
    • Współpraca z innymi działami firmy, w tym z Działem Marketingu
    • Główny region działania to Śląsk

    Wymagania

    • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Regionalnego Menedżera Sprzedaży / Koordynatora Sprzedaży / Przedstawiciela Handlowego
    • Preferowane doświadczenie na rynku wykończenia wnętrz lub w branży budowlanej
    • Doświadczenie we współpracy z architektami oraz znajomość procesu inwestycyjnego będzie dodatkowym atutem
    • Orientacja na wynik sprzedaży
    • Mobilność, gotowość do wyjazdów służbowych
    • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
    • Konsekwencja w działaniu, dobre planowanie i organizacja
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
    • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy
    • Pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
    • Możliwości rozwoju oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
    Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Regionalnego Menedżera Sprzedaży i prowadzonego przez firmę Tarkett Polska Sp. z o.o.. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”