Ta oferta pracy jest nieaktualna od 267 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Menedżer Sprzedaży

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 19.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Naszym klientem jest jeden z wiodących producentów i dostawców tektury oraz materiałów opakowaniowych. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem, firma poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

    (region zachodni)

    PL_761968

    Kluczowe obowiązki:

    • Realizacja budżetu sprzedaży w wyznaczonym regionie działania (Polska zachodnia),
    • Współtworzenie strategii handlowej na powierzonym terenie,
    • Budowa i rozwój relacji z istniejącymi oraz nowymi klientami (producenci opakowań),
    • Analiza rynku i konkurencji,
    • Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert, współpraca z innymi działami firmy (dział handlowy, obsługa klienta, produkcja, logistyka).

    Wymagania:

    • Co najmniej kilkuletnie, poparte sukcesami, doświadczenie w pracy na terenowym stanowisku handlowym w branży papierniczej lub opakowaniowej,
    • Doświadczenie w sprzedaży B2B, umiejętność współpracy z dużymi klientami oraz realizacji dużych wolumenów sprzedażowych,
    • Praktyczna wiedza na temat rynku producentów opakowań,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, zdolność do budowania długofalowych relacji biznesowych,
    • Wysoka motywacja do osiągania założonych celów, inicjatywa, energia i dynamika w działaniu,
    • Umiejętność efektywnego organizowania własnej pracy,
    • Gotowość do pracy w terenie oraz częstych podróży służbowych,
    • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

    Oferta:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • Możliwość uczestnictwa w dynamicznym rozwoju firmy oraz realne perspektywy awansu
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hudson Global Resources Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Trzech Krzyży 18 i jej klientów moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przy realizacji przedsięwzięć z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, projektów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)"Prosimy o załączenie klauzuli.