Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Regionalny Menedżer Sprzedaży - YES

YES BiżuteriaO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i kontrola realizacji planów sprzedaży Salonów, wskaźników handlowych oraz sporządzanie okresowych raportów sprzedażowych,

  • Przeprowadzanie szkoleń oraz motywowanie Personelu Salonów YES,

  • Praca zgodnie z założeniami marki i wizerunku VM,

  • Implementowanie i koordynacja wytycznych dotyczących VM,

  • Dbanie o wizerunek Salonów oraz maksymalizację wyników sprzedaży w regionie,

  • Tworzenie standardów oraz instrukcji dla YES.

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży, VM oraz zarządzania zespołem w branży jubilerskiej (wymóg konieczny)

  • Umiejętność motywowania zespołu oraz konsekwentne egzekwowanie wytyczonych celów,

  • Gotowość do częstych podróży służbowych i co za tym idzie prawo jazdy kat. B,

  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów,

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i organizacyjne,

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,

  • Wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Profesjonalne wdrożeniowe oraz szkolenia,

  • Pracę wśród dóbr luksusowych,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

  • Kursy językowe,

  • Bistro na miejscu,

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, iPad, laptop).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • szkolenia

  • pakiet sportowy w korzystnej cenie

YES Biżuteria

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 150 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

Wspólnie z nami stwórz nowy Salon YES. Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizje. Podzielimy się z Tobą wiedzą, doświadczeniem, strategią marketingową i wsparciem na każdym etapie - od urządzenia Salonu po rekrutację Twojego własnego zespołu.

Zrealizuj swoje marzenia i zostań częścią wiodącej marki biżuteryjnej.

Przewiń do profilu firmy

Osiągnięcia YES

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy dizajn i innowacyjność są doceniane przez naszych klientów, a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w ogólnopolskich, niezależnych rankingach:

Wielcy Modernizatorzy Polski 2020

Brylant Polskiej Gospodarki 2020

TOP MARKA 2020

SuperProdukt Świata Kobiety 2019

Top Avanti 2019

Doskonałość Mody Twój Styl 2019

Daymakerindex 2019 - I miejsce w Polsce za jakość obsługi klienta

Lokalizacja

Do aplikacji na ogłoszenie szczególnie zapraszamy osoby mieszkające w Gdańsku i najbliższych okolicach (obszar 30 km) ze względu na dobre połączenie komunikacyjne we wskazanym regionie.