Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Menedżer Ubezpieczeń na Życie

Allianz

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu agentów i multiagentów w sprzedaży ubezpieczeń na życie m.in. poprzez pracę na portfelu agenta czy uczestnictwo w spotkaniach agenta z klientem

  • realizacja założonych celów sprzedażowych i aktywizacyjnych

  • budowanie i długofalowe utrzymywanie relacji ze współpracującymi agentami i multiagentami

  • merytoryczne wsparcie agentów i multiagentów oraz organizacja i przeprowadzanie szkoleń

  • motywowanie oraz podnoszenie efektywności współpracującej sieci sprzedaży

  • dbałość o jakość i właściwy wynik portfela ubezpieczeń

  • udział w projektach i konsultacjach centralnych

  • współpraca z różnymi departamentami centrali

Nasze wymagania

  • otwartość i empatia

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy w sprzedaży indywidualnych ubezpieczeń na życie

  • wykształcenie – wyższe

  • dobra znajomość produktów z zakresu ubezpieczeń na życie, w tym ubezpieczeń z UFK i typu unit-link

  • znajomość rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego oraz lokalnego rynku agencyjnego

  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i analityczne

  • posiadanie takich cech jak: łatwość nawiązywania kontaktów z klientami i współpracownikami, rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność, zorientowanie na wynik, wysoko rozwinięta komunikatywność, dobra organizacja czasu

  • prawo jazdy kat. B

  • praktyczna znajomość pakietów MS Office (Word, Excel, Power Point)

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzenia z częścią stałą i premią za realizację zadań

  • narzędzia pracy, tj.: laptop, telefon służbowy, dodatek paliwowy

  • pakiet szkoleniowy przygotowujący do pełnienia obowiązków

  • dopasowane indywidualnie szkolenia i merytoryczne wsparcie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Allianz

W 2019 roku marka Allianz została wyróżniona mianem największej globalnej marki ubezpieczeniowej. Troszcząc się m.in. o 92 miliony klientów prywatnych i korporacyjnych Allianz promuje kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań. Najbardziej zależy nam na tym, aby klienci uznawali nas za partnera godnego zaufania i czuli się z nami bezpiecznie.

Jeśli chcesz tworzyć razem z nami najwyższej jakości standard obsługi dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy