Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Opiekun Klienta

HRP Care Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    Śląskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i podtrzymywanie stałych relacji z instytucjami publicznymi oraz prywatnymi

  • prowadzenie spotkań i prezentacji z potencjalnymi klientami

  • prowadzenie szkoleń wdrożeniowych zgodnie z przedstawionym harmonogramem

  • reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych

  • bieżąca obsługa klientów

Nasze wymagania

  • mile widziane wykształcenie wyższe (w szczególności okołomedyczne)

  • umiejętność prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych

  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych (teren pracy obejmuje Województwa: Śląskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie)

  • otwartość, kreatywność, wysoka kultura osobista

  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • posiadanie prawa jazdy kategorii B (warunek konieczny)

  • mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym charakterze

  • mile widziana znajomość pracy w branży medycznej i/lub podstawowych zagadnień związanych z zamówieniami publicznymi oraz projektami finansowanymi z środków UE

  • mile widziana znajomość języków obcych

To oferujemy

  • interesującą pracę w młodym kreatywnym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • narzędzia pracy (samochód służbowy, notebook, telefon służbowy)

  • kartę Medicover sport

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie

W HRP wierzymy w ludzi kreatywnych i przedsiębiorczych, którzy chcą w pełni wykorzystać potencjał swojego przedsiębiorstwa. Od 2004r. wspieramy naszych Klientów, świadcząc kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania dotacji z środków unijnych.

Przewiń do profilu firmy