Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Pełnomocnik Zarządu

Grupa PSB Handel S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie dobrych relacji z Partnerami biznesowymi/właścicielami marketów i składów budowlanych,

  • Budowanie lojalności zakupowej,

  • Poprawa rentowności marketów i składów budowlanych dzięki aktywnym działaniom w zakresie doboru produktów, optymalizacji kosztów, zarządzania marżą,

  • Koordynacja działań marketingowych w regionie,

  • Koordynacja kontraktów zakupowych,

  • Reprezentowanie Zarządu spółki w relacjach z Partnerami Grupy PSB,

  • Planowanie, realizacja i kontrola budżetów,

  • Współudział oraz współorganizacja Targów Produktowych dla Partnerów PSB.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego,

  • Kilkuletniego doświadczenia w sektorze dystrybucji materiałów budowlanych na stanowiskach kierowniczych,

  • Umiejętności nawiązywania kontaktów i zdolności negocjacyjnych,

  • Dobrej organizacji pracy,

  • Gotowości do pracy w terenie,

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Interesującą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość rozwoju poprzez system profesjonalnych szkoleń,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Praca na trenie całego kraju. Wybrane osoby będą odpowiedzialne za stałe kontakty z dotychczasowymi Partnerami Grupy PSB Handel S.A. w swoim regionie (praca mobilna), koordynację zadań handlowo - marketingowych oraz poszukiwanie nowych firm, które prowadzą hurtownie ogólnobudowlane lub zamierzają otworzyć market PSB-Mrówka.

Jeżeli większość cech opisuje Ciebie, wyślij do nas swoje CV oraz list motywacyjny. Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zainteresowanych informujemy, że nie zwracamy dokumentów. Prosimy również o zapoznanie się z załączonym linkiem, CV bez zgody dotyczącej RODO nie będą brane pod uwagę.

Grupa PSB Handel S.A. jest Centralą największej w Polsce sieci hurtowni z materiałami budowlanymi oraz marketami dom i ogród pod nazwą PSB-Mrówka. Posiadamy 719 punktów handlowych oferujących kilkadziesiąt tysięcy materiałów niezbędnych do budowy lub remontu wszelkich obiektów oraz utrzymania domów i ogrodów.

Przewiń do profilu firmy