Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel ds. Dermokosmetyków

  • Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 13.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    L’biotica Sp z o.o.

    Prężnie rozwijająca się firma kosmetyczno-farmaceutyczna L’biotica Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

    Regionalny Przedstawiciel ds. Dermokosmetyków – umowa o pracę

    Teren Pracy: województwo Kujawsko-Pomorskie

    GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

    • Realizacja planów sprzedaży na powierzonym terenie
    • Pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z Klientami firmy
    • Promowanie produktów firmy wśród farmaceutów
    • Współpraca ze środowiskiem farmaceutycznym, udział w szkoleniach dla aptek, konferencjach
    • Sporządzanie raportów sprzedaży.

    OCZEKIWANIA:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego min 2 lata (doświadczenie w pracy z aptekarzami będzie dodatkowym atutem)
    • Kreatywność oraz umiejętność podejmowania decyzji
    • Skuteczność i determinacja w działaniu
    • Nastawienie na realizację celów
    • Pracowitość i sumienność
    • Wykształcenie wyższego (min. licencjat)
    • Prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
    • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    • Praca w miłej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez L’biotica Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

    Jeśli wyrażasz również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez L’biotica Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”

    Administratorem Twoich danych osobowych jest L’biotica Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku (80-298) przy ul. Nowatorów 11, Tel: 58 769 77 21, e-mail: [email protected]

    W L’biotica Sp. z o. o. powołano Inspektora Ochrony Danych (IOD), kontakt do IOD e-mail: [email protected]

    Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu obecnej rekrutacji na podstawie art. 22(1) ustawy z dnia 26.06.1974 r. Kodeks Pracy oraz na podstawie Twojej zgody.

    Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres 30 dni po zakończonym procesie rekrutacji.

    Jeśli wyrazisz na to zgodę, Twoje dane będą przetwarzane w celu przyszłych rekrutacji przez okres 1 roku po zakończeniu rekrutacji bieżącej.

    Odbiorcą Twoich danych osobowych mogą być w szczególności podmioty świadczące dla Administratora usługi: doradcze, informatyczne, prawne.

    Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.

    Podanie przez Ciebie swoich danych osobowych jest dobrowolne, jednak dane te są potrzebne do prawidłowego realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem.

    Twoje dane osobowe nie będą poddawane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu.

    Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza teren Unii Europejskiej ani do organizacji międzynarodowych.