Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny przedstawiciel ds. optyki okularowej

SZAJNA Laboratorium Optyczne

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami firmy (salony optyczne)

  • pozyskiwanie nowych klientów dla naszych produktów i usługa o wysokiej jakości

  • dbanie o rozwój swojego regionu

  • prowadzenie szkoleń dla personelu salonów optycznych

  • planowanie, organizowanie i zarządzanie swoim czasem pracy

  • będziesz mógł liczyć na wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu

Nasze wymagania

  • z pasją podchodzisz do obsługi klienta i sprzedaży nowych produktów

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży

  • jesteś komunikatywny/a, zaangażowany/a i otwarty/a na nowe wyzwania

  • posiadasz umiejętności negocjacyjne i jesteś wytrwały/a w dążeniu do celu

  • masz czynne prawo jazdy

  • nie boisz się nowych technologii informatycznych

Mile widziane

  • doświadczenie w branży optycznej

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia i stabilne zatrudnienie

  • wszystkie narzędzia pracy dobrego handlowca

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i wiedzy z zakresu optyki okularowej

SZAJNA Laboratorium Optyczne jest polskim producentem i wytwórcą wyrobów medycznych jakimi są soczewki okularowe , tworzone w oparciu o zaawansowane technologie produkcyjne. SZAJNA Laboratorium Optyczne należy do czołowych dostawców soczewek okularowych w kraju. Nowoczesny , w pełni zautomatyzowany proces produkcji soczewek okularowych stawia naszą firmę w rzędzie najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych. Od ponad 25 lat rozwijamy nasze produkty w oparciu o najnowocześniejsze technologie optyczne i własny zespół badawczo-rozwojowy.

Naszą firmę tworzy zespół pracowników o wyjątkowym potencjale i pasji do tworzenia wyrobów medycznych przynoszących użytkownikom naszych okularów radość właściwego widzenia. W szeregu laboratoriach produkcyjnych zatrudnieni są specjaliści z różnych dziedzin techniki, którzy tworzą produkt najbardziej wyjątkowy jakim jest soczewka okularowa.

Przewiń do profilu firmy