Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel ds. pozyskiwania gruntów pod Elektrownie Słoneczne

R.Power Sp. z o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie działek pod projekty Elektrowni Słonecznych,

  • Negocjacje i zawieranie umów dzierżawy z właścicielami nieruchomości,

  • Wykonywanie wizji lokalnych nieruchomości pod dzierżawę oraz kompletowanie wymaganej dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracę w terenie,

  • Umiejętność budowania trwałych relacji,

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i przedsiębiorczość,

  • Bezpośredni kontakt z Klientem.

  • Mile widziane doświadczenie w branży rolniczej.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie – czołowym podmiocie w branży solarnej w Polsce,

  • Szkolenia merytoryczne przygotowujące do pracy w terenie,

  • Materiały niezbędne do pracy,

  • Wsparcie Menadżera Zespołu oraz pracowników centrali w bieżących działaniach,

  • Możliwość współpracy na postawie umowy o współpracę (preferowana) lub umowy zlecenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • owoce

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Firma R.Power Sp. z o.o. jest liderem rynku fotowoltaiki w Polsce. Specjalizujemy się kompleksowym rozwojem wielkopowierzchniowych projektów elektrowni, ich budowie, obsłudze oraz zarządzaniu.

Przewiń do profilu firmy