Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel ds. pozyskiwania gruntów

R.Power Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma R.Power Sp. z o.o. jest liderem rynku fotowoltaiki w Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni, ich budowie, obsłudze oraz zarządzaniu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na następujące stanowisko:

Do rekrutacji zapraszamy przede wszystkim osoby z ugruntowaną wiedzą oraz doświadczeniem w branży odnawialnych źródeł energii. Doceniamy specjalistów/-tki z branży i oferujemy wysokie wynagrodzenie za zaangażowanie, kwalifikacje oraz osiągane wyniki. Jeśli zatem jesteś specjalistą/-ką w tym zakresie – zapraszamy do aplikowania.

Opis stanowiska:

  • Wyszukiwanie działek pod projekty Elektrowni Słonecznych,
  • Negocjacje i zawieranie umów dzierżawy z właścicielami nieruchomości,
  • Wykonywanie wizji lokalnych nieruchomości pod dzierżawę oraz kompletowanie wymaganej dokumentacji.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w terenie,
  • Umiejętność budowania trwałych relacji,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i przedsiębiorczość,
  • Bezpośredni kontakt z Klientem,
  • Mile widziane doświadczenie w branży rolniczej.

Dodatkowo oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie – czołowym podmiocie w branży solarnej w Polsce,
  • Szkolenia merytoryczne przygotowujące do pracy w terenie,
  • Materiały niezbędne do pracy,
  • Wsparcie Menadżera Zespołu oraz pracowników centrali w bieżących działaniach,
  • Możliwość współpracy na postawie umowy o współpracę (preferowana) lub umowy zlecenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy