Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel ds. Relacji z Partnerami

Amplifon Poland sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Usłyszeli o nas w ponad 20 krajach na całym świecie.
Usłyszeli o nas w 45 miastach w Polsce.
Usłysz o nas i dowiedz się więcej o Grupie Amplifon.
Jesteśmy po to, aby zmienić postrzeganie niedosłuchu na całym świecie.
Przyciągamy, rozwijamy i wspieramy najbardziej utalentowanych ludzi, takich jak Ty.

Aktualnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:
I. Na terenie województwa dolnośląskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego.
II. Na terenie województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego i mazowieckiego.

Twoje zadania:

  • Nawiązywanie współpracy z partnerami w celu pozyskiwania nowych klientów
  • Kształtowanie wizerunku firmy wśród partnerów biznesowych
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • Realizacja założonych celów na powierzonym terenie
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z partnerami
  • Prowadzenie rozliczeń
  • Organizowanie screeningów oraz pomoc przy organizacji innych lokalnych aktywności marketingowych

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • Operatywność, odpowiedzialność i uczciwość, wysoki poziom motywacji wewnętrznej i ukierunkowanie na osiąganie celów
  • Mobilność i Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku 2 lata poparte sukcesami/wynikami

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, która jest światowym liderem na rynku doboru aparatów słuchowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Samodzielność w działaniu
  • System motywacyjny związany z wynikami pracy
  • Program benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem Państwa danych osobowych jest: AMPLIFON POLAND sp. z o.o., ul. Tkacka 50, 90-157 Łódź, NIP: 525 - pokaż numer telefonu - 2, infolinia: 800 Celem przetwarzania danych jaki realizuje Administrator jest prowadzenie rekrutacji.
Dane mogą być udostępniane podmiotom zajmującym się rekrutacją.
Dane nie będą przekazywane do Państw trzecich.
Dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania rekrutacji.
Państwa dane osobowe są przetwarzane na podstawie przepisów prawa, które określa Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) oraz wyrażonej zgody, rozumianej jako przekazanie Administratorowi swojej kandydatury. Przysługuje Państwu możliwość wycofania zgody w dowolnym momencie, co nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Jednocześnie posiadają Państwo prawo do dostępu i sprostowania podanych danych.
Przysługuje Państwu prawo do żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Mogą Państwo skorzystać z przysługujących kontaktując się z Administratorem przez powyższe dane kontaktowe. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do zrealizowania celu. W ramach realizowanego przetwarzania nie występuje profilowanie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy