Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny przedstawiciel ds. sprzedaży

HERZ Armatura i Systemy Grzewcze

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja określonych celów sprzedaży w podległym regionie,

  • rozwój i utrzymanie sieci sprzedaży w regionie działania,

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów branżowych z firmami wykonawczymi, instalatorami, inspektorami nadzoru budowlanego, deweloperami,

  • szkolenia, informacja techniczna, promocja marki Herz w regionie,

  • monitorowanie rynku pod kątem działań branżowych w regionie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne,

  • znajomość branży instalacji grzewczych i sanitarnych,

  • zdolności organizacyjne, umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,

  • samodzielność i skuteczność w działaniu,

  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych (praca w terenie),

  • prawo jazdy kategorii B,

  • dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office),

  • miejsce zamieszkania w regionie.

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,

  • pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole,

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, smartfon,

  • specjalistyczne szkolenia,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • paczki świąteczne.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • paczki świąteczne

Spółka HERZ Armatura i Systemy Grzewcze w Wieliczce należy do międzynarodowej grupy HERZ, będącej jednym z najważniejszych europejskich producentów armatury grzewczej i instalacyjnej oraz kotłów na biomasę.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie dokumentów pocztą elektroniczną (CV, list motywacyjny):

e-mail: [email protected]