Ta oferta pracy jest nieaktualna od 182 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel ds. Sprzedaży

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-11-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    NR REF.: 1098687

    Zadania:

    Zatrudniona osoba odpowiadać będzie za pozyskiwanie klientów na określonym obszarze (głównie poprzez obsługę przychodzących zapytań, polecenia, targi) przygotowanie prezentacji oraz ofert, doradztwo na każdym etapie procesu sprzedaży, opiekę nad klientami podczas procesu budowy domu.

    Oczekiwania:

    Poszukujemy osób, z doświadczeniem w sprzedaży produktów/usług tj.: elementy wyposażenia domu, nieruchomości, usługi projektowania wnętrz. Posiadających doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego, w sprzedaży bezpośredniej. Osoby aplikujące powinny cechować się entuzjazmem, zaangażowaniem, przedsiębiorczością, umiejętnością budowania relacji.

    Zatrudnienie nie jest związane z pracą w biurze firmy. Osoba sama organizuje sobie czas pracy, miejsce spotkań z klientami.

    Nasz Klient oferuje:

    Szkolenia wprowadzające w obowiązki, stałe wsparcie na poszczególnych etapach sprzedaży jak i budowy domu, elastyczne godziny pracy.

    Zatrudnienie w oparciu o umowę agencyjną. Firma gwarantuje bardzo atrakcyjny system prowizji.

    Osoby zaintersowane zapraszamy do wysyłania swoich aplikacji na adres: bozek@hays.pl, z nazwą stanowiska w tytule wiadomości. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    www.hays.pl