Regionalny przedstawiciel ds. Vendingu

  • Poznań, Gniezno, Konin, Kalisz, Luboń, Września, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-07-09
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2018-08-08)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AKTUALNIE DO NASZEGO ZESPOŁU
    POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:

    Regionalny przedstawiciel
    ds. Vendingu
    W LOKALIZACJI: Poznań, Gniezno, Konin, Kalisz, Luboń, Września

    Wybrana osoba będzie odpowiadała za działania w sektorze Vendingu na terenie województwa wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego oraz zachodniopomorskiego. Razem z nami będzie budować i rozwijać ten kanał sprzedaży przyczyniając się tym samym do sukcesu w obszarze kanałów alternatywnych.

    Kluczowe zadania:

    • koordynacja działań sprzedażowych w kanale Vendingu
    • realizacja planu sprzedażowego
    • realizacja celów rozwojowych i jakościowych
    • utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z dotychczasowymi operatorami vendingowymi
    • rozwój regionu pozyskując nowe lokalizacje na automaty

    Szukamy Ciebie jeśli:

    • posiadasz doświadczenie w pracy na stanowiskach handlowych
    • jesteś samodzielny i sumienny w wykonywanych obowiązkach
    • masz wysoki poziom motywacji i zaangażowania w pracę
    • z łatwością nawiązujesz kontakty
    • jesteś gotowy do częstych podróży służbowych
    • masz czynne praw jazdy kat. B.
    • znasz obsługę komputera

    Dodatkowym atutem będzie:

    • doświadczenie w branży FMCG;
    • znajomość specyfiki sprzedaży za pośrednictwem vendingu

    Zapewniamy:

    • możliwość rozwoju w firmie która jest liderem na rynku FMCG
    • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)

    Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji w ramach spółek z Grupy Maspex Wadowice (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 nr 101 poz. 926 t.j. z późn. zm.). Podmioty tworzące Grupę Maspex Wadowice, odpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych: MW FOOD Sp. z o.o. Sp. k. (ul. Chopina 39, 34-100 Wadowice), MASPEX-GMW Sp. z o.o. Sp.k. (ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice), Grupa Maspex Sp. z o.o. Sp.k. (ul. Legionów 37, 34-100 Wadowice), Grupa Maspex Sp. z o.o. (ul. Legionów 37, 34-100 Wadowice), FOOD Sp. z o.o. (ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice), GMW Sp. z o.o. (ul. Legionów 37, 34-100 Wadowice), MWS Sp. z o.o. Sp. k. (ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy), MGD MWS Sp. z o.o. Sp. k. (ul. Legionów 37, 34-100 Wadowice), TYMBARK – MWS Sp. z o.o. Sp.k.(34-650 Tymbark 156), LUBELLA FOOD Sp. z o.o. Sp. k. (ul. Wrotkowska 1, 20-469 Lublin), POLSKIE ZAKŁADY ZBOŻOWE LUBELLA GMW Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Wrotkowska 1, 20-469 Lublin, M-Logistic Sp. z o.o. (ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy), Ekoland Sp. z o.o. (ul. Strefowa 2, 43-100 Tychy), AGROS NOVA FOOD Sp. z o.o. Sp.k. (ul. Aleja Stanów Zjednoczonych 61 a,04-028 Warszawa), Agros Nova Sp. z o.o. (ul. Aleja Stanów Zjednoczonych 61 a, 04-028 Warszawa), ZPOW Agros Nova Sp. z o.o. Sp.k. (ul. Gen. Władysława Sikorskiego 5, 99-400 Łowicz) , Fruktus Agros Nova sp. z o.o. (ul. Traugutta 130, 42-110 Wąsosz Dolny) oraz Polski Lek S.A. (ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice). Zostałem poinformowany/-a, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne dla prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacji.