Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel ds. Wsparcia Sprzedaży

BIMs PLUS Rzeszów

  • Dębica

    Dębica, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie sprzedaży na terenie województwa podkarpackiego

  • aktywną rozbudowę portfela klientów;

  • budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami i partnerami handlowymi;

  • przygotowywanie ofert handlowych;

  • prowadzenie negocjacji handlowych;

  • dbanie o pozytywny wizerunek Spółki.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży w branży HVAC (grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej);

  • dobra znajomości lokalnego rynku inwestycyjnego, instalatorów i biur projektowych i firm budowlanych;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • umiejętność utrzymania wysokich standardów obsługi klienta;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • praktyczna znajomości Ms Office;

  • prawo jazdy kat. B;

  • odpowiedzialność za działania i zaangażowanie w pracę.

To oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • program wdrożenia w zakresie oferowanych rozwiązań technologicznych;

  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań/ projektów;

  • dużą samodzielność działania;

  • możliwość rozwoju kariery w ramach naszej firmy;

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy – samochód służbowy, laptop, telefon;

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: opieka medyczna oraz dofinansowanie do karty Multisport.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • karta multisport

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Międzynarodowa firma o zasięgu ogólnopolskim, lider w branży grzewczej i sanitarnej, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Regionalny Przedstawiciel ds. Wsparcia Sprzedaży

Przewiń do profilu firmy