Regionalny Przedstawiciel Farmaceutyczny

  • Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 30.07.2019
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 29.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. specjalizuje się w opracowywaniu i wprowadzaniu na rynek nowatorskich suplementów diety, dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego oraz wyrobów medycznych. Przez przeszło 12 lat funkcjonowania na rynku Firma zbudowała solidną pozycję, a produkty są rozpoznawalne i cenione przez Klientów. W jej ofercie znajduje się blisko 40 innowacyjnych produktów o szerokim zakresie zastosowania. Najbardziej znane marki spółki to Detramax, Insulan, Floractin, Polomag, Ceviforte, Tonaxinum.

    Jeśli chcesz rozwijać się razem z nami wspierając rozwój polskiej Firmy, aplikuj na stanowisko:

    REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL FARMACEUTYCZNY

    Preferowane miejsce zamieszkania: Bydgoszcz lub Toruń
    Miejsce wykonywania pracy: województwo kujawsko pomorskie

    Co oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • kwartalny system premiowy w oparciu o realizację celów
    • opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe o szerokich zakresach
    • ustalone kryteria awansu
    • samochód służbowy uznanej marki, laptop i telefon
    • dobrą atmosferę pracy

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia w pracy z aptekami – min. 2 lata
    • wykształcenia wyższego
    • silnej orientacji na cele i na relacje
    • umiejętności sprzedaży i negocjacji
    • umiejętności organizacji pracy
    • umiejętności analizy informacji
    • aktualnego prawa jazdy kat. B

    Zakres zadań:

    • zarządzanie sprzedażą produktów wchodzących w skład oferty
    • realizacja celu sprzedaży zgodnie z planami sprzedaży
    • zarządzanie relacjami z klientami
    • prezentowanie informacji o produktach oraz prowadzenie szkoleń klientów w zakresie ich działania
    • analizowanie sytuacji rynkowej oraz planowanie, wdrażanie, realizowanie, kontrolowanie i rozliczanie aktywności wśród klientów
    • zapewnianie dostępności produktów w aptekach, w tym wprowadzanie nowych produktów do aptek
    • monitorowanie poziomu sprzedaży generowanej wśród klientów w powierzonym regionie
    • negocjowanie warunków transakcji i ustalanie warunków współpracy
    • raportowanie prowadzonych działań
    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w języku polskim.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych: Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-175), przy Al. Jana Pawła II 80, w celach niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacji.Zostałem poinformowany/-a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Zostałem poinformowany o moim prawie do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).