Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Farmaceutyczny do obsługi Aptek

Hurtownia Farmaceutyczna Target M.P. Turliński Spółka Jawna w WałbrzychuO firmie

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Specjalista

Jesteśmy hurtownią farmaceutyczną działającą na terenie rynku dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego, części województw wielkopolskiego, łódzkiego i śląskiego od 1997 roku. Jesteśmy dystrybutorem takich firm jak  PAUL HARTMANN POLSKA Sp. z o.o., Essity Poland Sp. z o.o., ORKLA CARE S.A. , 3M POLAND SP. Z O.O., NEUCA S.A.; PPHU MINI*MAXI Irena Wydra; JOHNSON & JOHNSON POLAND SP. z O.O.; Harper Hygienics S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:​

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż oraz promocja produktów w wyznaczonym regionie
  • Rozwijanie dystrybucji
  • Podtrzymywanie i rozwój relacji z klientami
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Ustalanie szczegółów warunków współpracy i nadzorowanie jej przebiegu
  • Monitorowanie działań konkurencji

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • Inicjatywa i nastawienie na osiągnięcie sukcesu
  • Mile widziane doświadczenie handlowe w rynku aptecznym lub FMCG
  • Doświadczenie w budowaniu trwałych relacji z Klientami
  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej działającej w stabilnej branży
  • Szkolenia i rozwój osobisty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny zależny od osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, tablet)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy