Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Farmaceutyczny - rynek apteczny

TARGET M.P. Turliński Spółka JawnaO firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

Jesteśmy hurtownią o profilu medyczno-farmaceutycznym działającą na terenie całej Polski  od 1997 roku.

W ofercie posiadamy m.in. wyroby medyczne, suplementy diety, akcesoria dla dzieci. Zaopatrujemy Apteki, Sklepy Medyczne, Sklepy Zielarsko-Medyczne oraz Domy Pomocy Społecznej.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:​

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż i promocja produktów w wyznaczonym regionie
  • Podtrzymywanie i rozwój relacji z klientami
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Rozwijanie dystrybucji
  • Monitorowanie działań konkurencji

Wymagania:

  • Inicjatywa i nastawienie na osiągnięcie sukcesu
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie handlowe w rynku aptecznym lub FMCG
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej działającej w stabilnej branży
  • Szkolenia i rozwój osobisty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny zależny od osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, tablet)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne