Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Farmaceutyczny

BIOFARMACJA POLSKA sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

Regionalny Przedstawiciel Farmaceutyczny będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów na podległym regionie, budowanie trwałych relacji oraz realizację planów sprzedaży. Osoba na tym stanowisku będzie również zajmowała się bieżącym raportowaniem wyników pracy.

Nasze wymagania

Jeśli masz entuzjazm dla zdrowego stylu życia i czujesz się dobrze we wprowadzaniu innowacyjnych produktów na rynek, a do tego posiadasz przynajmniej niektóre z poniższych doświadczeń – aplikuj.

- Doświadczenie we wprowadzaniu nowości na rynek

- Doświadczenie w sprzedaży na rynku suplementów diety lub kosmetyków

- Doświadczenie we współpracy z aptekami

- Doświadczenie we współpracy ze sklepami zielarskimi/zdrową żywnością

- Doświadczenie we współpracy z Dietetykami, Lekarzami GP lub Położnymi

Ponadto przydadzą się cechy takie jak:

- Dobrze rozwinięte umiejętności promocyjne i handlowe

- Przedsiębiorczość, komunikatywność i dobra organizacja pracy

- Znajomość obsługi systemu Farmaprom mile widziana

- Prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie farmaceutycznej

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Szacunek dla indywidualności każdego pracownika i podejmowanego wysiłku

  • Możliwość indywidualnie dopasowanego rozwoju zawodowego

  • Współtworzenie przyjaznego miejsca pracy gdzie chce się osiągać więcej

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie uzależnione od osiąganych wyników

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)

O nas

Biofarmacja Polska Sp. z o.o. powstała na początku 2019 roku i jest oddziałem handlowym spółki UAB Biofarmacija, europejskiego producenta BIO suplementów diety. UAB Biofarmacija działa od 10 lat, będąc liderem w swoich kategoriach w krajach Europy środkowo-wschodniej. Biofarmacja jest właścicielem wszystkich opatentowanych receptur sprzedawanych przez siebie suplementów.

Produkty Biofarmacja spełniają nawet najbardziej rygorystyczne normy obowiązujące w Unii Europejskiej oraz posiadają szereg potwierdzających je certyfikatów. Większość z naszych produktów może być bezpiecznie przyjmowane przez wegan i wegetarian, a niektóre nawet przez kobiety ciężarne i karmiące matki. Więcej na: https://biofarmacja.com.pl/