Regionalny Przedstawiciel Handlowo-Techniczny

ADD A. GrodeckiO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ADD - Honeywell Integrated Security Gold Integrator

Dystrybutor zintegrowanych rozwiązań w branży security, obejmujących m.in. systemy kontroli dostępu, telewizji nadzoru CCTV, łączności interkomowej i inteligentnego budynku, posiadający ugruntowaną pozycję na rynku polskim, poszukuje pracowników w dziale handlowo-technicznym.

Opis stanowiska:

  • współpraca z projektantami, deweloperami i wykonawcami
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów i tematów inwestycyjnych
  • prezentacja produktów u klientów
  • sporządzanie ofert handlowo-technicznych
  • zapewnienie klientom wsparcia handlowego i technicznego przy realizacji kontraktów
  • utrzymywanie długofalowych relacji handlowych z klientami

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne wyższe lub średnie, także studenci ostatnich lat studiów
  • preferowany kierunek studiów: wydział elektryczny, elektroniki, informatyki, mechatroniki i pokrewnych technicznych
  • znajomość języka angielskiego, co najmniej w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji
  • dodatkowe wynagrodzenie zależne od osiąganych rezultatów sprzedaży
  • rozwój wiedzy i umiejętności poprzez udział w programach szkoleniowych organizowanych przez firmę
  • samochód
  • praca z domu
Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.add.pl
CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy