Ta oferta pracy jest nieaktualna od 366 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • Bielawa, Bogatynia, Dzierżoniów, Głogów, Gryfów Śląski, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubin, Nowa Ruda, Polanica-Zdrój, Polkowice, Stronie Śląskie, Strzelin, Świeradów-Zdrój, Wałbrzych, Wrocław, Bolesławiec, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Regionalny Przedstawiciel Handlowy B2B
    Miejsce pracy: Bielawa, Bogatynia, Dzierżoniów, Głogów, Gryfów Śląski, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubin, Nowa Ruda, Polanica-Zdrój, Polkowice, Stronie Śląskie, Strzelin, Świeradów-Zdrój, Wałbrzych, Wrocław, Bolesławiec

    Zakres obowiązków:

    • Sprzedaż systemu monitoringu pojazdów i lokalizacji GPS
    • Aktywne pozyskiwanie Klientów Biznesowych (B2B)
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Bezpośrednie spotkania z Klientami
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
    • Systematyczne raportowanie wyników pracy

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia w aktywnej sprzedaży
    • Umiejętności trafnej oceny rzeczywistych potrzeb i potencjału Klienta
    • Wysokiej kultury osobistej
    • Doskonałej organizacji pracy, determinacji i samodzielności
    • Dobrej znajomości pakietu MS Office
    • Umiejętności budowania długotrwałych i partnerskich relacji
    • Prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole w rozwijającej się organizacji
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń
    • Narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Realną szansę współuczestniczenia w rozwoju firmy
    • Pakiet atrakcyjnych szkoleń produktowych i sprzedażowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym).

    Prosimy o dołączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U z 2002r. Nr 101, poz.926 z późn. zm.)