Regionalny Przedstawiciel Handlowy (branża beauty)

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 17.05.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 16.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: małopolskie
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Obszar działania: woj. małopolskie i świętokrzyskie

    Zadania jakie przed Tobą postawimy:

    • realizacja celów sprzedaży
    • promowanie produktów z naszego portfolio wśród salonów kosmetycznych, stylizacji paznokci, podologicznych oraz SPA
    • obsługa obecnych oraz pozyskiwanie nowych klientów
    • wykonywanie prezentacji produktów u klienta
    • kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy
    • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji

    Nasze oczekiwania to:

    • wykształcenia min. średnie
    • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela, mile widziana branża beauty
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów
    • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • odpowiedzialność
    • prawo jazdy kategorii B
    • mile widziane miejsce zamieszkania okolice Krakowa

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pensje podstawową + atrakcyjne warunki premiowania
    • wynagrodzenie 3-7tyś brutto
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet)
    • przyjazną rodzinną atmosferę
    • współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy
    • uczestnictwo w tworzeniu strategii rozwoju firmy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.