Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy (branża BHP)

BOGARO Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

polska firma zajmująca się produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości środków ochrony indywidualnej zatrudni pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedaży w ramach dedykowanej bazy Klientów,
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • pozyskiwanie nowych Klientów i Dostawców,
  • kompleksowe doradztwo w zakresie sprzedawanych towarów,
  • prowadzenie prezentacji towarów na potrzeby Klienta,
  • sporządzanie ofert dla klientów, prowadzenie spotkań i negocjacji cenowych,
  • przyjmowanie zamówień od Klientów i kontrola nad ich realizacją,
  • koordynowanie procesu zamówień i dostaw,
  • wsparcie Działu Sprzedaży,
  • bardzo dobra logistyczna organizacja pracy,
  • samodzielność w działaniu,
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy na rynku.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego,
  • mile widziana znajomość branży BHP,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • zaangażowanie w powierzone zadania,
  • samodzielność działania oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra organizacja czasu pracy oraz dokładność w wykonywaniu codziennych obowiązków,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • stabilne i pewne warunki zatrudnienia,
  • pracę w przyjaznej atmosferze ze zgranym zespołem,
  • odpowiedzialne stanowisko,
  • możliwość rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia w firmie z wieloletnim stażem na rynku krajowym i zagranicznym.

Zgłoszenia zawierające CV proszę przesyłać klikając przycisk Aplikuj
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy