Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy - branża drzewna

SOPEXIM Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
SOPEXIM jest największą hurtownią materiałów drewnopochodnych w centralnej Polsce. Specjalizujemy się w handlu drewnem inżynieryjnym, konstrukcyjnym i klejonym, płytami drewnopochodnymi, sklejkami oraz ekologicznymi biopaliwami takimi jak pellet i brykiet. Na rynku działamy od 30 lat.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
rejon wykonywanej pracy:  woj. łódzkie, wielkopolskie, kujawsko pomorskie

Przyszłe zadania polegać będą na:

  • Prezentacji i sprzedaży produktów znajdujących się w ofercie firmy
  • Aktywnym poszukiwaniu i pozyskiwaniu nowych klientów
  • Opiece i podtrzymaniu relacji handlowych z obecnymi klientami firmy
  • Realizacji wyznaczonego planu sprzedażowego zgodnie z polityką handlową firmy
  • Raportowaniu działań handlowych
  • Obserwacji i analizy rynku: potrzeby klientów, działania konkurencji
  • Pracy głównie w terenie

Poszukujemy kandydatek i kandydatów którzy:

  • Posiadają min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży materiałów budowlanych i/ lub materiałów drewnopochodnych lub pokrewnej
  • Bardzo dobrze znają rynek materiałów budowlanych i/ lub drewnopochodnych
  • Łatwo nawiązują kontakty handlowe
  • Potrafią negocjować i rozwiązywać problemy
  • Działają samodzielnie, są odpowiedzialni i zmotywowani do realizacji celów sprzedażowych
  • Posiadają ważne prawo jazdy kat. B i wykazują gotowość do kilkudniowych delegacji służbowych
  • Rozważą podjęcie współpracy na zasadzie B2B

W zamian oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę B2B  lub umowę o pracę
  • Stałą stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Wynagrodzenie stałe + prowizje od wypracowanego wyniku
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer
  • Szkolenia produktowe i handlowe
  • Pomocny i przyjazny zespół
  • Pracę poniedziałek - piątek
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, ze skontaktujemy się z wybranymi osobami.

www.sopexim.pl
www.osb.com.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy