Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy - branża drzewna

SOPEXIM Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prezentacja i sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie firmy

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów

  • Opieka i podtrzymanie relacji handlowych z obecnymi klientami firmy

  • Realizacja wyznaczonego planu sprzedażowego zgodnie z polityką handlową firmy

  • Raportowanie działań handlowych

  • Obserwacja i analiza rynku: potrzeby klientów, działania konkurencji

  • Praca głównie w terenie

Nasze wymagania

  • Poszukujemy kandydatek i kandydatów którzy:

  • Posiadają min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży materiałów budowlanych i/ lub materiałów drewnopochodnych lub pokrewnej

  • Bardzo dobrze znają rynek materiałów budowlanych i/ lub drewnopochodnych

  • Łatwo nawiązują kontakty handlowe

  • Potrafią negocjować i rozwiązywać problemy

  • Działają samodzielnie, są odpowiedzialni i zmotywowani do realizacji celów sprzedażowych

  • Posiadają ważne prawo jazdy kat. B i wykazują gotowość do kilkudniowych delegacji służbowych

  • Rozważą podjęcie współpracy na zasadzie B2B

To oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę

  • Stałą stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Wynagrodzenie stałe + prowizje od wypracowanego wyniku

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer

  • Szkolenia produktowe i handlowe

  • Pomocny i przyjazny zespół

  • Pracę poniedziałek - piątek

SOPEXIM jest największą hurtownią materiałów drewnopochodnych w centralnej Polsce. Specjalizujemy się w handlu drewnem inżynieryjnym, konstrukcyjnym i klejonym, płytami drewnopochodnymi, sklejkami oraz ekologicznymi biopaliwami takimi jak pellet i brykiet. Na rynku działamy od 30 lat.

Przewiń do profilu firmy